2017 InIMC Individual Results

‚Äč

Keystage II

ID

Country

Name

Medal

HKG2B04

Hong Kong, China

Chu Cheuk Hei

Gold

BUL2C01

Bulgaria

Raychev Angel Ivanov

Gold

IND2B01

India

Anshumaan Singh

Gold

MGL2A01

Mongolia

Delgerdalai Enerelt

Gold

HKG2B01

Hong Kong, China

Yiu Chun Hei

Gold

IRI2B04

Iran

Alireza Rezaeimoghadam

Gold

BUL2B01

Bulgaria

Kirilov Borislav Kirilov

Gold

HKG2B02

Hong Kong, China

Wong Ping Kuen

Gold

HKG2B03

Hong Kong, China

Lo Chung Hei Rex

Gold

MAS2A03

Malaysia

Aidan Ong Ming Feng

Gold

THA2A03

Thailand

Vasawat Rawangwong

Gold

THA2D02

Thailand

Thanisorn Auttawetchakul

Gold

INA2B01

Indonesia

Jeanice Eliana Setyono

Gold

INA2D02

Indonesia

Axel Giovannih

Gold

UZB2A01

Uzbekistan

Doniyor Ismoilov

Gold

UZB2A04

Uzbekistan

Sevarakhon Ostonova

Gold

VIE2A02

Vietnam

Nguyen Nhat Minh

Gold

VIE2E05

International Girls' Team

Cao Thuy An

Gold

BUL2C02

Bulgaria

Sleptsov Vladimir Stoychev

Silver

HKG2A01

Hong Kong, China

Chan Yiu Sang

Silver

KAZ2C04

Kazakhstan

Raiymbek Baishuak

Silver

MAS2A01

Malaysia

Davin Khor Wen-Ning

Silver

MEX2A03

Mexico

Jacobo De Juan Millon

Silver

PHI2B01

Philippines

Chan, Kei Hang Derek

Silver

THA2A02

Thailand

Tanwong Pattamamongkolchai

Silver

BUL2A01

Bulgaria

Petkova Vesela Pencheva

Silver

BUL2D01

Bulgaria

Georgi Hristov Dimitrov

Silver

INA2A01

Indonesia

Darren Darwis Tanuwijaya

Silver

INA2B02

Indonesia

Hendy Sutono

Silver

IRI2B02

Iran

Amir Ali Gerveei

Silver

KAZ2C02

Kazakhstan

Tamerlan Burumbayev

Silver

MGL2A02

Mongolia

Tsogtgerel Saikhanbileg

Silver

PHI2C04

Philippines

Teh, Kristen Steffi S.

Silver

TWN2C01

Taiwan

Kung, Darren

Silver

TWN2D04

Taiwan

Fan, Chia-Hsu

Silver

THA2B02

Thailand

Kornpholkrit Weeraarchakul

Silver

THA2D03

Thailand

Pachara Assawaphadungsit

Silver

THA2D04

Thailand

Ratchata Rattanakit

Silver

UZB2A02

Uzbekistan

Olimjon Olimov

Silver

VIE2B01

Vietnam

Do Hoang Quoc Bao

Silver

VIE2D01

Vietnam

Vu Tien Dat

Silver

BUL2A02

Bulgaria

Petrova Gergana Miroslavova

Silver

BUL2B02

Bulgaria

Bhuiyan Riaz Shagor

Silver

BUL2D02

Bulgaria

Konstantin Hristov Iliev

Silver

BUL2D03

Bulgaria

Iliyas Bashir Noman

Silver

BUL2D04

Bulgaria

Andreya Ognyanova Hristova

Silver

INA2A03

Indonesia

Galih Nur Rizky

Silver

IRI2B03

Iran

Seyed Mohammad Amin Dashti

Silver

IRI2C03

Iran

Mohammadreza  Mohammadi Shandiz

Silver

MEX2A01

Mexico

Luis Alejandro Alcaraz Orozco

Silver

MGL2B01

Mongolia

Buyanmunkh Enkhriilen

Silver

MGL2B03

Mongolia

Enkhsaikhan Uyanga

Silver

PHI2B02

Philippines

Dequito, Noel Stephen M.

Silver

PHI2B03

Philippines

Noceda, Erin Christen L.

Silver

TWN2A03

Taiwan

Huang, Tzu-Yu

Silver

TJK2A03

Tajikistan

Rustamov Jamshed

Silver

TJK2B03

Tajikistan

Dadabaev Raufdzhon

Silver

THA2A01

Thailand

Deedee Pradistakul

Silver

UZB2A03

Uzbekistan

Ismoil Pulotov

Silver

VIE2A04

Vietnam

Phung Huu Phuc

Silver

VIE2B04

Vietnam

Nguyen Hoang Trung

Silver

VIE2C02

Vietnam

Nguyen Nhat Minh

Silver

VIE2C03

Vietnam

Le Dinh Anh

Silver

VIE2D02

Vietnam

Dang Hai Anh

Silver

THA2E01

International Girls' Team

Matawee Leelalertwong

Silver

CYP2A01

Cyprus

Rafail Stylianou

Bronze

IND2A02

India

Kartikey Pandey

Bronze

INA2D04

Indonesia

Luthfi Bimaputra

Bronze

KAZ2A01

Kazakhstan

Nurassyl Abdirazak

Bronze

MAS2A02

Malaysia

Ang Xing Yi

Bronze

MAS2B04

Malaysia

Shee Yi Rong

Bronze

MGL2A03

Mongolia

Tsegts Tsengel

Bronze

ROU2B01

Romania

Cristian-Dimitrie Caba

Bronze

ROU2B04

Romania

Matei Bogdan Plescan

Bronze

RSA2C02

South Africa

Emmanuel Rassou

Bronze

TWN2A01

Taiwan

Huang, Ting-Yao

Bronze

TWN2B01

Taiwan

Huang, Yu-Siang

Bronze

TWN2B03

Taiwan

Huang, Pin-Wei

Bronze

TWN2C03

Taiwan

Hou, Hsing-Yu

Bronze

THA2A04

Thailand

Siravit Hengsuvanich

Bronze

THA2B04

Thailand

Chayut Wongvichayaporn

Bronze

THA2C02

Thailand

Tonnam Prommin

Bronze

VIE2A01

Vietnam

Hoang Xuan Tung

Bronze

VIE2B02

Vietnam

Dang Minh Trung

Bronze

VIE2C01

Vietnam

Trinh Hoang Vu

Bronze

PHI2E01

International Girls' Team

Pak, Mi Jung

Bronze

INA2B04

Indonesia

Maulana Satya Adigama

Bronze

INA2C01

Indonesia

Reynard Suhada

Bronze

IRI2A02

Iran

Zahra Fatoorehchi

Bronze

IRI2B01

Iran

Mahdi Yousefian

Bronze

IRI2C02

Iran

Mohammadreza Ghelejkhani

Bronze

IRI2C04

Iran

Alireza Samimi

Bronze

KAZ2B01

Kazakhstan

Yaroslav Toporov

Bronze

KAZ2C01

Kazakhstan

Daniil Shatokhin

Bronze

KAZ2C03

Kazakhstan

Danil Baimuldin

Bronze

KOR2D01

Korea

Kim Min Seo

Bronze

MAS2A04

Malaysia

Ng Hong Wei

Bronze

MAS2B01

Malaysia

Ethan Chan Kai Ern

Bronze

MEX2A04

Mexico

Luis Eduardo Martínez Aguirre

Bronze

PHI2C01

Philippines

Chan, Enzo Rafael S.

Bronze

PHI2C02

Philippines

Tan, Cassidy Kyler L.

Bronze

PHI2C03

Philippines

Tan, Sean Matthew G.

Bronze

PHI2D03

Philippines

Kwan, Sigfred Kerwayne G.

Bronze

ROU2A01

Romania

Bogdan-Stelian Duminica

Bronze

ROU2A03

Romania

Razvan Lisa

Bronze

SRI2A03

Sri Lanka

Kotuwewatta Sithija Abhishek

Bronze

SRI2B02

Sri Lanka

Lenora Robolge Pahanma Upani

Bronze

TWN2A02

Taiwan

Shih, Chun-Yao

Bronze

TWN2A04

Taiwan

Huang, Ya-Yuan

Bronze

TWN2B02

Taiwan

Chang, Bo-Wei

Bronze

TWN2C02

Taiwan

Chen, Yi-Chuan

Bronze

TWN2C04

Taiwan

Chen, Rita

Bronze

TWN2D03

Taiwan

Ku, Li-Hsin

Bronze

THA2B03

Thailand

Wiriyakan Kirivichian

Bronze

THA2C04

Thailand

Sitsada Nakluan

Bronze

VIE2B03

Vietnam

Nguyen Le Duc Anh

Bronze

VIE2D03

Vietnam

Luong Thanh Chuong

Bronze

BUL2A03

Bulgaria

Tsochev Radin Ivaylov

Merit

BUL2B04

Bulgaria

Stefanov Rossen Rossen

Merit

BUL2C03

Bulgaria

Yovchev Yovo Georgiev

Merit

BUL2C04

Bulgaria

Popdonchev Viktor Ivaylov

Merit

HKG2A03

Hong Kong, China

Chan Pak Hei

Merit

HKG2A04

Hong Kong, China

Wong Ka Yeung

Merit

IND2E02

India

Kaustabh Dwivedi

Merit

INA2A02

Indonesia

David Shane Goh

Merit

INA2A04

Indonesia

Alifa Batrisyia Nariswari

Merit

INA2C04

Indonesia

Gregory Edward Suryawan

Merit

IRI2C01

Iran

Ardavan Giti

Merit

KAZ2D02

Kazakhstan

Mikhail Ponomaryov

Merit

KAZ2D04

Kazakhstan

Nygman Aiza

Merit

KOR2C03

Korea

An Dong Yeon

Merit

MAS2B02

Malaysia

Lim Ming Wen

Merit

MAS2B03

Malaysia

Belinda Woh Xuan Lin

Merit

MEX2A02

Mexico

Fernando Alvarez Ruiz

Merit

MGL2B02

Mongolia

Gankhuyag Zolzaya

Merit

PHI2A03

Philippines

Yap, Christopher James C.

Merit

PHI2D01

Philippines

Carpio, Matthew Charles C.

Merit

PHI2D02

Philippines

Dela Cruz, Cris Lorraine L.

Merit

RSA2C01

South Africa

Daniel Schlesinger

Merit

TWN2B04

Taiwan

Hung, Ting-Yang

Merit

TJK2A01

Tajikistan

Khatamov Abdurauf

Merit

TJK2B01

Tajikistan

Azimov Alisher

Merit

TJK2B04

Tajikistan

Ziyoratshokhi Abdurasul

Merit

TJK2C02

Tajikistan

Aminov Shakhrom

Merit

THA2B01

Thailand

Puwarat Narkjanthuk

Merit

BUL2E01

International Girls' Team

Mihaylova Kamelia Svetoslsvsva

Merit

BUL2A04

Bulgaria

Nikolova Katya Ivanova

Merit

IND2A01

India

Arya Vardhan Singh

Merit

IND2C03

India

Naman Mishra

Merit

IND2D02

India

Vardhan Kumar Ray

Merit

INA2C02

Indonesia

Nisrina Fathiyya Nugraha

Merit

INA2D01

Indonesia

Aditya Ilham K.S

Merit

INA2D03

Indonesia

Haidar Prayataw

Merit

KAZ2A02

Kazakhstan

Gleb Patyrin

Merit

KAZ2A04

Kazakhstan

Akhanali Amangeldi

Merit

KAZ2B02

Kazakhstan

Alan Beremkulov

Merit

KAZ2B03

Kazakhstan

Dias Arystanbek

Merit

KOR2A04

Korea

Hong Sang Won

Merit

KOR2C02

Korea

Choi Seo Chang

Merit

MGL2B04

Mongolia

Luvsandorj Orgilbold

Merit

PHI2A01

Philippines

Dy, Nathan Mayer Q.

Merit

PHI2A02

Philippines

Torreon, Ambrose James G.

Merit

PHI2B04

Philippines

Tan, Rickson Caleb Y.

Merit

PHI2D04

Philippines

Mariano, Joshua Miguel D.

Merit

ROU2A02

Romania

Alexandru Ilie

Merit

ROU2A04

Romania

Nicolae Timofte

Merit

RSA2B02

South Africa

Conall Steenkamp

Merit

RSA2C04

South Africa

Juliette Roux

Merit

RSA2D04

South Africa

Zahraa Sattar

Merit

SRI2B01

Sri Lanka

Arachchilage Kavindu Theekshana Wimalaweera

Merit

SRI2B03

Sri Lanka

Sribalakrishnan Vanoja

Merit

TWN2D02

Taiwan

Wang, Chih-Hong

Merit

TJK2C03

Tajikistan

Saidov Sunat

Merit

TJK2C04

Tajikistan

Rahimov Voris

Merit

THA2C03

Thailand

Tanakrit Tanasansakorn

Merit

THA2D01

Thailand

Chayut Chunthirapong

Merit

VIE2D04

Vietnam

Nguyen Dong Nguyen

Merit

 

Keystage III

ID

Country

Name

Medal

MGL3B03

Mongolia

Munkhbat Unubold

Gold

THA3A04

Thailand

Sirawit Aekpongpaisit

Gold

BUL3C01

Bulgaria

Ivan-Aleksandar Veselinov Mavrov

Gold

MGL3A01

Mongolia

Altan-Od Altansukh

Gold

SGP3A01

Singapore

Ng Yangyi, Aloysius

Gold

SGP3A02

Singapore

Boo Tse Yang Lucas

Gold

TJK3A03

Tajikistan

Bobokhonov Mekhron

Gold

THA3D01

Thailand

Thachapon Jirarattanasopa

Gold

THA3D02

Thailand

Paramuth Samuthrsindh

Gold

THA3D04

Thailand

Pitchayut Saengrungkongka

Gold

BUL3D01

Bulgaria

Oparlakov Dimitar Yasenov

Gold

SGP3A03

Singapore

Low Choo Ray

Gold

SGP3B02

Singapore

David Toh Hui Kai

Gold

TJK3A02

Tajikistan

Usmanov Abubakr

Gold

THA3B04

Thailand

Prach Thaewanarumitkul

Gold

VIE3A01

Vietnam

Le Tran Cong Hung

Gold

BUL3C02

Bulgaria

Evgeni Staev Kayryakov

Silver

MAS3A01

Malaysia

Tan Li Xuan

Silver

MGL3A04

Mongolia

Amar Nyamdavaa

Silver

MGL3B04

Mongolia

Shinezul Bilguudei

Silver

ROU3B01

Romania

Tuchilus Vlad

Silver

TWN3A01

Taiwan

Tseng, Chun-Kai

Silver

TWN3C02

Taiwan

Wu, Po-Han

Silver

TWN3D03

Taiwan

Lin, Chia-Wei

Silver

VIE3B02

Vietnam

Dinh Vu Tung Lam

Silver

TWN3C04

Taiwan

Chen, Ping-Jui

Silver

MEX3A03

Mexico

Eric Ivan Hernandez Palacios

Silver

PHI3B04

Philippines

Yu, Julian Raymund C.

Silver

PHI3D01

Philippines

King, William Joshua G.

Silver

SGP3B03

Singapore

Tan Xu Chen

Silver

SRI3B04

Sri Lanka

Jayalath Chanuda Anusara

Silver

THA3B03

Thailand

Gongphop Piyakamalanon

Silver

THA3D03

Thailand

Nitipon Trimaitreepituk

Silver

BUL3B04

Bulgaria

Guong Viet Do

Silver

TJK3A01

Tajikistan

Khondzhonov Naimdzhon

Silver

TJK3A04

Tajikistan

Rakhmatov Sunatullo

Silver

TJK3B02

Tajikistan

Urakov Dzhakhongir

Silver

VIE3A04

Vietnam

Ngo Le Bach

Silver

BUL3A01

Bulgaria

Ivanov Stefan Todorov

Silver

BUL3A02

Bulgaria

Totev Galin Milenov

Silver

INA3A01

Indonesia

M. Abdurrahman B.

Silver

TWN3C01

Taiwan

Yu, Yi-Sheng

Silver

TWN3D04

Taiwan

Hsu, Chen-Han

Silver

BUL3C03

Bulgaria

Ivo Thomas Zerkov

Silver

MEX3B03

Mexico

Jesus Omar Sistos Barron

Silver

BUL3A04

Bulgaria

Minchev Kristian Emilov

Silver

BUL3B03

Bulgaria

Martin Boyanov Stefanov

Silver

INA3A03

Indonesia

Farrel Dwireswara S.

Silver

TWN3A03

Taiwan

Huang, Yuan-Hao

Silver

INA3A02

Indonesia

Alvin Putera B.

Silver

INA3B01

Indonesia

Gabriela Erin M

Silver

MGL3A02

Mongolia

Otgonbayar Misheel

Silver

SGP3B01

Singapore

Ang Boon Han Nathaniel

Silver

TWN3A04

Taiwan

Li, Yen-Ku

Silver

VIE3A03

Vietnam

Nguyen Hoang An

Silver

BUL3B02

Bulgaria

Nikola Martinov Staykov

Bronze

ROU3B04

Romania

Stoica George Loan

Bronze

TWN3A02

Taiwan

Peng, Kai-Yang

Bronze

TWN3B04

Taiwan

Yang, Tai-Hsuan

Bronze

BUL3A03

Bulgaria

Peeva Yoana Krosiwirova

Bronze

MGL3A03

Mongolia

Batbayar Bilguun

Bronze

PHI3A01

Philippines

Dy, Lawrence Gabriel C.

Bronze

SRI3A03

Sri Lanka

Perera Gonaduwage Maneth Banula

Bronze

SRI3A04

Sri Lanka

Wijeratne Dissanayake Mudiyanselage Uditha Sandaruwan

Bronze

SRI3B01

Sri Lanka

Vithanachchi Thellabura Vithanachchige Nelushi

Bronze

THA3A01

Thailand

Nattaporn Witchayapongkul

Bronze

VIE3B04

Vietnam

Phan Quang Anh

Bronze

IRI3C01

IRAN

Mohanna Shahrad

Bronze

THA3C02

Thailand

Phumrapee Wongpattanakul

Bronze

VIE3B03

Vietnam

Chu Cong Thanh

Bronze

MEX3B04

Mexico

Kenny Eduard Vercaemer Gonzalez

Bronze

TWN3D02

Taiwan

Li, Tzung-You

Bronze

IRI3C03

IRAN

Fatemeh Azimi

Bronze

MAS3A02

Malaysia

Wan Zhiyang

Bronze

PHI3C02

Philippines

Piccio, Tom Manuel O.

Bronze

PHI3C04

Philippines

Shi, Charles Justin G.

Bronze

ROU3A02

Romania

Malina-Elena Constantinescu

Bronze

THA3B01

Thailand

Witthawat Korcharoenwat

Bronze

ROU3C01

International Girls' Team

Veronica-Ioana Rotaru

Bronze

ROU3B02

Romania

Antohi Robert

Bronze

THA3A03

Thailand

Pollakrit Lorprasertkul

Bronze

THA3E01

International Girls' Team

Kanyanat Watthanasirikunlaphak

Bronze

TWN3B02

Taiwan

Tang, Jia-Bin

Bronze

BUL3B01

Bulgaria

Martin Ruslanov Germanov

Bronze

BUL3C04

Bulgaria

Denislav Georgiev Georgiev

Bronze

BUL3D02

Bulgaria

Boris Vasilev Gerenski

Bronze

INA3A04

Indonesia

Muflih Naufal Maxi

Bronze

MEX3A04

Mexico

Pablo Alhui Valeriano Quiroz

Bronze

MGL3B01

Mongolia

Javkhlanbaatar Temuulen

Bronze

TJK3B04

Tajikistan

Abdulloev Komron

Bronze

THA3C03

Thailand

Watcharitpol Sermsrisuwan

Bronze

PHI3B03

Philippines

Masbaño, Raymund Carlo A.

Bronze

TWN3B03

Taiwan

Huang, Bing- Hung

Bronze

VIE3A02

Vietnam

Nguyen Hoang An

Bronze

BUL3D03

Bulgaria

Mark Martinov Kirichev

Bronze

IRI3A01

IRAN

Khashayar Khodaei

Bronze

MAS3B04

Malaysia

Lam Joe Han

Bronze

MGL3B02

Mongolia

Yalalt Tuvshinsanaa

Bronze

PHI3A04

Philippines

Young, James Matthew U.

Bronze

SGP3B04

Singapore

Chen Xinyi

Bronze

SRI3A02

Sri Lanka

Wickramasinghe Mudiyanselage Sachith Adithya Bandara

Bronze

RSA3D01

South Africa

Sean Van Wyk

Bronze

MEX3A02

Mexico

Sofía Ingigerth Canas Urbina

Merit

PHI3D03

Philippines

Sy, Ryan Jericho L.

Merit

SGP3A04

Singapore

Tan Wee Kean

Merit

SRI3A01

Sri Lanka

Kodithuwakku Kisara Sandaluka

Merit

PHI3A03

Philippines

Ty, Stephen James L.

Merit

ROU3B03

Romania

Morariu Razvan Andrei

Merit

IRI3A04

IRAN

Shayan Karimi

Merit

MEX3B02

Mexico

Jorge Antonio Joseph Fernandez

Merit

NEP3B02

Nepal

Avash Aryal

Merit

PHI3B02

Philippines

Marcos, Hiraya S.

Merit

PHI3D02

Philippines

San Gabriel, Andrhea G.

Merit

PHI3D04

Philippines

Yu, Jonathan Conrad G.

Merit

CAN3B01

Canada

Andrew Carlson

Merit

INA3B03

Indonesia

M. Arif Wibisono

Merit

KOR3A02

Korea

Yoo Seung Hun

Merit

SRI3B03

Sri Lanka

Mahabaduge Ghaura Abheendra

Merit

BUL3E01

International Girls' Team

Katardzhieva Zhaklin Aleksandrova

Merit

CAN3A04

Canada

Kevin Zhang

Merit

IRI3C02

IRAN

Helya Atarod

Merit

VIE3B01

Vietnam

Pham Ca Dat

Merit

KOR3A03

Korea

Kim Hyun Seo

Merit

BUL3D04

Bulgaria

Hristo Kostov Hristov

Merit

CAN3B03

Canada

Alexander Cai

Merit

IND3A01

India

Madhur Kumar

Merit

IRI3A02

IRAN

Amir Hossein Kalabi

Merit

IRI3B02

IRAN

Mohammad Ali Kaviani

Merit

IRI3C04

IRAN

Parisa Fakhrtabatabaei

Merit

KOR3B01

Korea

Lee Chung Hyuk

Merit

MAS3A03

Malaysia

Chaang Tze Shen Tristan

Merit

NEP3A04

Nepal

Ankit Wasti

Merit

PHI3B01

Philippines

Hufano, Cheska Marina C.

Merit

TWN3B01

Taiwan

Li, Shih-Yi

Merit

TWN3C03

Taiwan

Zhang, Kai-Xiang

Merit

TJK3B01

Tajikistan

Avgonov Sohibjon

Merit

THA3B02

Thailand

Nonticha Wongkham

Merit

THA3C04

Thailand

Sirawit Paointr

Merit

IND3B04

India

Neil Poddar

Merit

IND3I04

India

Ayush Kumar Dwivedi

Merit

TWN3D01

Taiwan

Wang, I

Merit

IND3H04

India

Mohad Farzaq Raza

Merit

RSA3C01

South Africa

Liane Kleynhans

Merit

SRI3B02

Sri Lanka

Lande Bandarage Nethmina Poojana Shamika De Silva

Merit

THA3A02

Thailand

Kittipong Ruamsub

Merit

THA3C01

Thailand

Chawaphat Thatasawakul

Merit

IRI3B01

IRAN

Mohammad Amin Ghasemi

Merit

MAS3B01

Malaysia

Tho Chuen Ferng

Merit

IND3B01

India

Vishishi Agarwal

Merit

IND3C04

India

Shikhar Singh

Merit

IND3D02

India

Yatharth Manik

Merit

IND3E04

India

Shivansh Singh

Merit

IND3I01

India

Shreyansh Tripathi

Merit

INA3B02

Indonesia

Adelia Putri

Merit

MAS3A04

Malaysia

Wong Jer Ren

Merit

MEX3B01

Mexico

Itzanami Berlanga Contreras

Merit

PHI3C03

Philippines

Ragudo, John Dominic S.

Merit

RSA3D04

South Africa

Thomas Warner

Merit

TJK3B03

Tajikistan

Ikromov Umedjon

Merit

MEX3A01

Mexico

Rogelio Esau Aguirre Gonzalez

Merit

ROU3A03

Romania

Ana-Alexia Gradinaru

Merit

ROU3A04

Romania

Ioana-Cristina Prioteasa

Merit

CAN3A02

Canada

Roy Jisu Han

Merit

MAS3B03

Malaysia

Tan Shao Xuan Jordan

Merit

ROU3A01

Romania

Maria-Otilia Casuneanu

Merit

PHI3E01

International Girls' Team

Dela Cruz, Cris Magdalene L.

Merit

AUS3A02

Australia

Anh Le

Merit

IRI3B04

IRAN

Sajjad Shaffaf

Merit

Welcome!